Tisk a vše okolo


Rád pro Vás po společném focení, jehož výsledkem jsou nebo budou supr fotky, pořeším i tisk a vše okolo. Protože fotky patří na papír, a hlavně, když se to neudělá hned po focení, tak už se k tomu málokdo vrátí, a byla by škoda mít fotky jen někde na disku či sociálních sítích. A rovněž bych nerad, aby se výsledek naší spolupráce znehodnotil nekvalitním tiskem. Proto spolupracuji se supr firmou Kvalitní fotky (fotky níže jsou použity s jejich laskavým svolením). Rád Vám tedy kromě klasického tisku na fotopapír, zpracuji fotoknihu, foto na stěnu či cokoliv jiného z jejich široké nabídky. Mám zde sjednanou provizi, vy platíte částku jakoby jste si to zpracovali a objednali sami, jen se o vše postarám já (neplatíte tedy nic navíc). Níže najdete nějaké info k nejčastějším produktům. Lze také využít slevový kód, pokud si chcete objednávku pořešit sami.

Klasický tisk (vyvolávané fotografie)/ velkoformátový tisk/foto na stěnu


Vyvolávané fotografie vydrží dlouhá léta a udělají větší radost než fotografie uložené na discích. Nejoblíbenější formát u mých klientů je klasika 10x15 a 13x19. Lze ale zvolit téměř jakýkoliv formát, třeba i 100x150. Ideální zachovat poměr 2:3, ať nemusíme fotografii ořezávat. Více info na webu či individuálně.

Fotokrabičky


Papírové krabičky standardně používám pro odevzdávání svatebních zakázek. Po svatbě v ní dostanete všechny upravené fotografie na flashdisku + určitý počet fotek (dle balíčku) v tisku. Individuálně se ale lze domluvit třeba i na látkových krabičkách, pokud byste rádi ještě luxusnější variantu, popř. chcete aby krabička ladila s fotoknihou apod. Vše probereme na předsvatební schůzce či po focení (fotokrabičky se nemusí týkat jen svatebních zakázek).

Fotoknihy (svatební Parent’s book set i jiné)


Doporučuji především tzv. Parent’s book set. Balíček je tvořen třemi fotoknihami se stejným obsahem a personalizací – jednou fotoknihou 30×30 cm pro novomanžele a dvěma fotoknihami 20×20 cm pro jejich rodiče. Tato varianta je za mě ideální, protože je rychlejší na zpracování a velmi vkusná. Možností je ale spousta, takže pokud víte, co byste rádi, není problém vytvořit v podstatě jakoukoliv fotoknihu dle Vašich preferencí a to třeba i s luxusním boxem pro její uchování. Pokud necháte zpracování fotoknihy na mně, budu po Vás chtít pouze užší výběr fotek, kdy mi vybrané fotky jen "osrdíčujete" v online galerii (kterou obdržíte po svatbě). Zde pamatujte na pravidlo počet stran ×3 = se přibližný počet fotek, který je vhodné umístit do fotoknihy. Dále je fajn mít představu o personalizaci (materiál, barva, formát), ale to už doladíme spolu, rád Vám poradím.


Fotoalba (pro vlastní kreativitu či na svatbu do fotokoutku)


Alba lze nakonfigurovat přesně podle vašeho vkusu. Vznikne tedy originální a maximálně personalizovaný kousek. Díky konstrukci alba nedojde po vylepení fotek k nevzhlednému nafouknutí. Prostě bude vždycky krásně držet tvar. Takové fotoalbum je ideální, když si chcete již vyvolané fotky do alba umístit sami, kreativně se vyřádit, popř. je takové album super na svatbu do fotokoutku, kde Vám pak hosté nalepí fotku z instaxu/polaroidu a doplní třeba vtipným textem a nálepkami či malůvkami :-) . Můžete tak mít kreativní fotalbum ze svatby od hostů a fotoknihu z výstupu od mé maličkosti v jednom stylu :-) .

Ostatní (fotomagnetky, leporela, fotokalendáře, minirámečky, booklety, fotosešity)


Možností je mrak a každá má své kouzlo, tak mrkněte na web a najděte produkt, který Vám vyhovuje. Napište a vše doladíme.

Slevový kód pro mé klienty


Můžete si tisk zařídit i úplně sami, v tomto případě Vám rád poskytnu svůj slevový kód - FILIPMATUSKA, díky kterému budete mít slevu 10 % na všechny produkty. Ideální v případě, kdy spěcháte nebo objednáváte menší/míň složité produkty. Stačí jej pak zadat před dokončením objednávky.