Napište mi


Ideálně přes kontaktní formulář níže nebo rovnou na email info@filipmatuska.cz. Dále je možno poslat zprávu na FB stránky popř. Instagram (ikonky dole). Číslo na mobil je +420774910116, ale nejspíš se hned nedovoláte. Ideální je poslat sms s požadavkem, a já se ozvu, jakmile to bude možné. Kromě formuláře zde na webu tedy preferuji emailovou komunikaci (komunikace přes soc. sítě je dost nepřehledná). Telefonujte, jen pokud je to naléhavé, díky. Snažím se reagovat v nejbližší možné době, zpravidla ihned. Budu se těšit ;-) .

(prosím o vyplnění jen u svatebních poptávek)

* povinný údaj

Poskytnuté osobní údaje zahrnuté v kontaktním formuláři slouží výhradně k domluvě mezi zájemcem a fotografem. Nebudou použity k jiným účelům nebo poskytnuty žádným třetím stranám.


Adresa ateliéru


Ateliér se nachází na adrese Vodní 104/2, Kroměříž. Je umístěn ve třetím patře nad prodejnou Baťa. Je potřeba projít skrz hlavní vchod do prodejny Baťa a dát se doprava po 71 schodech nahoru. Ateliér bohužel nemá bezbariérový přístup. Provozní doba ateliéru je dle objednávek či domluvy (nemá pevnou otevírací dobu). Pokud jste autem, ideální je zaparkovat na Velkém náměstí (pozor, je potřeba zaplatit parkovné).