Jednotlivá focení a jejich ceny


Svatby

Svatební zakázky naceňuji individuálně. Kontaktujte mě pro kompletní ceník a předběžnou kalkulaci. Nezapomeňte připsat o jaký termín se jedná, časovou představu dne/focení, místo obřadu/hostiny, a ideálně i něco o sobě. Těším se na spolupráci!

OD 11 000 KČ/5 HODIN FOCENÍ

Předsvatební/rande/zásnubní

1 hodina focení/20 upravených fotografií (barevné i bw) zaslaných online; vybíráte si z náhledů, které zasílám do 10 dní od focení; fotky obdržíte do 14 dnů od data, kdy obdržím Váš výběr; toto focení je cenově zvýhodněno u jednotlivých svatebních balíčků

2800 Kč

Těhotenské/rodinné

1 hodina focení/20 upravených fotografií (barevné i bw) zaslaných online; vybíráte si z náhledů, které zasílám do 10 dní od focení; fotky obdržíte do 14 dnů od data, kdy obdržím Váš výběr; fotí se venku/v ateliéru/popř. kombinace

2800 Kč

Boudoir/glamour

1,5 hodin focení/15 upravených fotografií (barevné i bw) zaslaných online; vybíráte si z náhledů, které zasílám do 10 dní od focení; fotky obdržíte do 14 dnů od data, kdy obdržím Váš výběr; fotí se obvykle v ateliéru, případná vizáž není v ceně

3500 Kč

Lifestyle

Rodinné focení s miminkem u Vás doma/v ateliéru. Vhodné pro ty, co nechtějí klasický newborn. 1 hodina focení/20 upravených fotografií (barevné i bw) zaslaných online; vybíráte si z náhledů, které zasílám do 10 dní od focení; fotky obdržíte do 14 dní

3000 Kč

Křest/vítání občanků

Reportážní foto (křest/vítání občánků) naceňuji individuálně. Kontaktujte mě a doladíme to. Tyto události doporučuji, pokud je možno, plánovat na neděli (soboty, hlavně v sezoně, bývají svatební).

od 1800 Kč/hodina

Komerční/Business portrét

Zaměstnanci/prostory/nemovitosti/produktové/profesní/business portrét/auta atd. naceňuji individuálně. Kontaktujte mě a doladíme to.

od 1800 Kč/hodina

Tematické focení

Jaro, podzim, Vánoce apod. vypisuji většinou na mojí fb stránce popř. instagramu. 20 minut focení/5 upravených fotografií zaslaných online; vybíráte si z náhledů, které zasílám do 10 dní od focení; fotky obdržíte do 14 dní (většinou to bývá spíše obratem)

2000 Kč

Oslavy/Večírky/Školní focení

Reportážní foto (večírky/oslavy apod.), školní focení (třídy, skupinky), tabla popř. focení porodu naceňuji individuálně. Kontaktujte mě a doladíme to.

od 1800 Kč/hodina

Příplatky

fotka nad rámec balíčku + 150 Kč/ks; focení o víkendu/státní svátek + 300 Kč; každá započatá půl hodina focení navíc + 750 Kč; zpracování fotek do 3 pracovních dní od výběru + 500 Kč; cestovné - 8 Kč/km (z Kroměříže na místo a zpět); usb flashdisk - 200 Kč

od 150 Kč (dle příplatku)

Tisk

10x15 - 7Kč; 13x19 - 15 Kč; 15x23 - 25 Kč; 20x30 - 63 Kč; tisknu u www.kvalitnifotky.cz, je tedy možné zařídit cokoliv z jejich nabídky; ceník viz https://www.kvalitnifotky.cz/cenik/. Více info okolo tisku v samostatné záložce zde na webu ;-) .

od 7 Kč/fotka

Dárkové poukazy

Lze zakoupit poukaz v ceně jakéhokoliv focení (doporučuji), popř. na částku (minimální je 2000 Kč). Dárkový poukaz je po domluvě možno vyzvednout u mě v ateliéru (včetně obálky), popř. jej lze zaslat online.

od 2000 Kč/kus

Napište mi, i když jste nenašli přesně typ focení, co hledáte. Vše doladíme podle Vašich představ, popř. rád doporučím někoho z kolegů...třeba na průkazové fotky ;-) .

tak co, vybrali jste?