X

Něco málo o mně:

Jako malý jsem chtěl být popelář, což se mi naštěstí nesplnilo :-). Během dospívání jsem se víceméně hledal, ale vždy jsem rád kreslil a fascinovala mě i fotografie a umění celkově. Různá uměnovědná studia v Brně nedopadla 🙂 ,nakonec jsem dokončil studium Sociální pedagogiky ve Zlíně. Během studia ve Zlíně jsem si na různých brigádách vydělal na první foťák a začal konečně dělat i to, k čemu mě to odjakživa táhlo. Začalo to focením domácích mazlíčků (hlavně psů) a všeho možného, až jsem jednou dostal důvěru k nafocení první svatby (rok 2010). Ačkoliv to bylo v podstatě zdarma, byl jsem novou zkušeností nadšen (fotkami už méně :-D) a konečně jsem se našel. Od té doby už nějaký ten pátek uplynul, ale v podstatě se nic nezměnilo.

Cítím se především jako svatební fotograf, i když fotím vše možné. Co se týče mého fotografického stylu, tak se snažím pohybovat zlehka a fotit co možná nejvíce nepozorovaně tak, abych nepřerušil a nezasahoval do důležitých momentů na Vaší svatbě. Pouze u společného focení novomanželů zasáhnu do Vaší stylizace, pokud vidím, že Vám to dodá jistotu. Preferuji ale přirozenost. Vždy mi jde o to, aby si snoubenci/novomanželé i jejich blízcí svatbu užili. Mým úkolem je, abych tu jízdu zachytil na svých fotkách. Dříve jsem používal techniku Canon s objektivy Sigma Art. Nyní jsem již kompletně přešel na Fuji. Svatby fotím, s malou pauzou, kdy jsem fotil i ve dvou, sám.

Počet odfocených svateb +- 217.

Ve volném čase se rád věnuju svým dvěma dcerkám, rád mrknu na fajn film, zajdu někam na výšlap, do fitka či za muzikou 🙂 .

Najdete mě také zde: