SVATEBNÍ FOCENÍ

 

 

Balíček mini - 10 000 Kč

Balíček zahrnuje: předsvatební schůzku (cca 30 minut, v Kroměříži zdarma, jinde dle domluvy), fota z obřadu, skupinová fota, fota ženicha s nevěstou + buď fota příprav nebo hostiny, max. 5 hodin focení (přítomnosti fotografa) - obdržíte: min. 100 upravených fotografií na USB flash disku. Tento balíček nabízíme pouze na mimosobotní termíny! Na svatbu v sobotu lze balíček objednat pouze mimo svatební sezonu, tedy v měsících říjen - duben (včetně).

Balíček standard - 16 000 Kč

Balíček zahrnuje: předsvatební schůzku (cca 30 minut, v Kroměříži zdarma, jinde dle domluvy), fota od ranních příprav až po první tanec či krájení dortu, slevu na předsvatební focení, max. 9 hodin focení (přítomnosti fotografa) - obdržíte: min. 200 upravených fotografií na USB flashdisku a 10 vytištěných fotografií dle našeho výběru v luxusní dřevěné krabičce

Balíček celoden - 19 000 Kč (doporučujeme)

Balíček zahrnuje: předsvatební schůzku (cca 30 minut, v Kroměříži zdarma, jinde dle domluvy), fota od ranních příprav až po večerní veselí, slevu na předsvatební focení, zdarma zapůjčení polaroidu (platíte jen náplně viz příplatky), max. 12 hodin focení (přítomnosti fotografa) - obdržíte: min. 300 upravených fotografií na USB flashdisku a 20 vytištěných fotografií dle našeho výběru v luxusní dřevěné krabičce

Balíček extra - 21 000 Kč

Balíček zahrnuje: předsvatební schůzku (cca 30 minut, v Kroměříži zdarma, jinde dle domluvy), fota od ranních příprav včetně zachycení večerního veselí, lze vyfotit i tzv. čepení nevěsty apod., slevu na předsvatební focení, zdarma zapůjčení polaroidu + 1 balení náplní (platíte jen náplně navíc - viz příplatky), max. 15 hodin focení (přítomnosti fotografa) - obdržíte: min. 400 upravených fotografií na USB flashdisku a 30 vytištěných fotografií dle našeho výběru v luxusní dřevěné krabičce

Balíček „den poté“ – 4 000 Kč

Balíček je vhodný pro snoubence/novomanžele, kteří nechtějí opouštět svatební hosty v průběhu svatby; chtějí se fotit v lokalitě, která nebyla v den svatby dostupná; chtějí si užít svatební focení v klidu a bez spěchu; kterým překazilo plány na focení nepříznivé počasí; obávají se ušpinění šatů apod. A také pro ty, kteří měli smůlu a jejich svatební termín už jsme neměli volný. :-)

Balíček zahrnuje: max. 2 hodiny focení (přítomnosti fotografa) – obdržíte: min. 25 upravených fotografií zaslaných online nebo na USB flashdisku (spolu s fotkami ze svatby – pokud jsme ji fotili)
Balíček lze objednat pouze na mimo sobotní termín.

Příplatky

2 300 Kč - předsvatební focení - v balíčcích standard, celoden a extra je obsažena sleva na toto focení.
1 200 Kč - každá další započatá hodina focení nad rámec balíčku.
500 Kč – zapůjčení polaroidu (FujiFilm Instax mini 90), v balíčcích celoden a extra je zapůjčení zdarma.
400 Kč - jedna sada náplní do polaroidu (20 fotografií).
100 Kč - každá změna úpravy fotek (předělávka).
100 Kč - poštovné a balné při zaslání fotokrabičky nebo USB flash disku s fotkami poštou.
10 Kč/km - cestovné (účtujeme jednosměrně); focení v Kroměříži a okolí do 20 ujetých kilometrů celkem - zdarma.

Rezervace + základní info

Při rezervaci svatebního termínu je složen rezervační poplatek 5 000 Kč, a to proti proforma faktuře na účet. Bez zaplacení rezervačního poplatku není rezervace platná. Rezervační poplatek je nevratný v případě zrušení termínu ze strany snoubenců.
Podrobnosti bývají dojednány při společném setkání před svatbou, na kterém se snoubenci sepisujeme smlouvu. Schůzka probíhá v Kroměříži nebo dle individuální domluvy. Vzhledem k časové vytíženosti se osobní schůzka koná pouze jednou, zbytek se případně řeší mailem či jinou formou el. komunikace.
Kratší varianty svateb nefotíme a originální neupravené snímky neposkytujeme. Děkujeme za pochopení.
Zpracované fotografie obdržíte 3 - 8 týdnů po svatbě (nebude-li dohodnuto jinak; odvíjí se od momentální vytíženosti). Upravené fotografie zálohujeme 1 rok. 

Tisk (nad rámec balíčku)

Ceny tisku fotografií:
10x15 - 7 Kč/ks
13x18 - 15 Kč/ks
A4 (210mm x 297mm) - 40 Kč/ks
A3+ (329mm x 483mm) - 100 Kč/ks
Tiskneme na tiskárně EPSON L1800 na fotopapíry EPSON, a to pouze fotografie nafocené u nás 😉 .

 

Na termíny mimo svatební sezónu, tedy v měsících říjen - duben (včetně), poskytujeme slevu. Stejně tak jsou cenově zvýhodněny svatby ve všední den a v neděli. Každý Váš dotaz na svatební termín řešíme individuálně, nebojte se proto napsat, třeba se dohodneme, i když Váš rozpočet je o něco nižší.

 

 

 

 

 

OSTATNÍ FOCENÍ

 

Rodinné, zásnubní, předsvatební, rande a těhotenské - 2 300 Kč

Cena zahrnuje: maximálně 1,5 hodiny focení, 20 upravených fotografií dle Vašeho výběru zaslaných online. Náhledy fotek k výběru zasíláme do 14 dní po focení. Fotky zpracujeme do 4 týdnů od Vámi zaslaného výběru.
Cena nezahrnuje: případný pronájem prostor (hotel - na přání zájemce) a vizáž popř. hairstyling
Při výběru více než 20 fotek doplatek 120 Kč za každou další fotku.
Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 300 Kč.
Každá další započatá půlhodina focení 500 Kč.
Předsvatební focení je cenově zvýhodněno ve svatebních balíčcích standard, celoden a extra.

Newborn -  3 000 Kč

Cena zahrnuje: maximálně 4 hodiny focení v ateliéru (dle spolupráce miminka), 10 upravených fotografií dle Vašeho výběru zaslaných online. Tisk 10 upravených fotografií ve formátu 10x15. Poukaz na slevu na focení v 1 roce dítěte. Focení se domlouvá již před porodem. Termín focení upřesňujeme po návratu z porodnice. Více informací k newborn focení a odpovědi na časté otázky najdete na našem blogu zde.
Focení probíhá do 14 dnů po porodu.
Příplatek za focení se sourozenci a rodiči - 500 Kč (navyšuje počet upravených a vytisknutých fotografií na 15 kusů).
Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 500 Kč.
Náhledy fotek k výběru zasíláme do 14 dní od focení. Fotky zpracujeme do 4 týdnů od Vámi zaslaného výběru.
Příplatek za zpracování fotek do 5 pracovních dní od zaslání výběru - 1000 Kč.
Při výběru více než 10/15 fotek doplatek 150 Kč za každou další fotku.
Každá další půlhodina focení započatá na přání rodičů 500 Kč.

Lifestyle -  2 500 Kč

Jedná se o focení s miminkem ve Vašem domácím prostředí, formou reportáže bez polohování a "newborn" rekvizit. S miminkem manipulujete pouze Vy. Více informací viz článek na našem blogu zde.
Cena zahrnuje: maximálně 1,5 hodiny focení, 20 upravených fotografií dle Vašeho výběru zaslaných online. Náhledy fotek k výběru zasíláme do 14 dní po focení. Fotky zpracujeme do 4 týdnů od Vámi zaslaného výběru. Focení se domlouvá již před porodem. Termín focení upřesňujeme po návratu z porodnice.
Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 300 Kč.
Při výběru více než 20 fotek doplatek 120 Kč za každou další fotku.
Každá další započatá půlhodina focení 500 Kč.

Milk-bath / Smash cake -  2 300 Kč

Jedná se o focení dítěte s dortem (zpravidla 1. narozeniny) / focení miminka (sedícího do 18 měsíců) v mléčné koupeli.
Cena zahrnuje: maximálně 1 hodinu focení, 10 upravených fotografií dle Vašeho výběru zaslaných online. Náhledy fotek k výběru zasíláme do 14 dní po focení. Fotky zpracujeme do 4 týdnů od Vámi zaslaného výběru.
Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 300 Kč.
Při výběru více než 10 fotek doplatek 150 Kč za každou další fotku.
Každá další započatá půlhodina focení 500 Kč.

Glamour & Boudoir - 2 500 Kč

Cena zahrnuje: max. 1,5 hodiny focení, 15 upravených fotografií dle Vašeho výběru zaslaných online. Náhledy fotek k výběru zasíláme do 14 dní po focení. Fotky zpracujeme do 4 týdnů od Vámi zaslaného výběru.
Cena nezahrnuje: případný pronájem prostor (hotel - na přání zájemce) a vizáž popř. hairstyling
Při výběru více než 15 fotek doplatek 120 Kč za každou další fotku.
Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 300 Kč.
Každá další započatá půlhodina focení 500 Kč.

Portrét & Fashion (Portfolio) - 2 300 Kč

Cena zahrnuje: max. 1,5 hodiny focení, 15 upravených fotografií dle Vašeho výběru zaslaných online. Náhledy fotek k výběru zasíláme do 14 dní po focení. Fotky zpracujeme do 4 týdnů od Vámi zaslaného výběru.  Cena nezahrnuje: případný pronájem prostor (hotel - na přání zájemce) a vizáž popř. hairstyling
Při výběru více než 15 fotek doplatek 120 Kč za každou další fotku.
Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 300 Kč.
Každá další započatá půlhodina focení 500 Kč.

Chci/chceme jen pár fotek - 1 200 Kč

Balíček pro ty, kterým stačí menší počet fotek. Platí především pro rodinné focení, ale také pro zásnubní, předsvatební, rande, těhotenské či portrét a fashion. Tuto variantu nelze zvolit pro newborn, lifestyle, glamour a boudoir.
Cena zahrnuje: maximálně 30 minut focení, 5 upravených fotografií dle Vašeho výběru zaslaných online. Náhledy fotek k výběru zasíláme do 14 dní po focení. Fotky zpracujeme do 4 týdnů od Vámi zaslaného výběru.
Cena nezahrnuje: případný pronájem prostor (hotel - na přání zájemce) a vizáž popř. hairstyling
Při výběru více než 5 fotek doplatek 120 Kč za každou další fotku.
Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 300 Kč.
Každá další započatá půlhodina focení 500 Kč.

Komerční, reportážní a jiné focení - od 1000 Kč/hodina

Fotíme ledacos, od interiérů, přes exteriéry, od porodů, křtin, vítání občánků až po různé firemní zakázky. Takže se nás nebojte oslovit, pokusíme se Vám vyjít vstříc, popř. doporučíme někoho z kolegů.

Příplatky

Příplatek za focení o víkendu či ve státní svátek - 500 Kč u newbornu, 300 Kč ostatní focení.
Předání Vašich fotografií na dřevěném USB flash disku - 200 Kč.
Cestovné: Focení v Kroměříži a okolí do 20 ujetých kilometrů (celkem) zdarma. Vzdálenost nad 20 ujetých kilometrů - 10 Kč/km (účtujeme pouze jednosměrně).
Příplatek za focení v ateliéru se zvířetem - 200 Kč.
Každá další započatá půlhodina focení 500 Kč.
120 Kč/ks - každá upravená fotka navíc; 150 Kč/ks - každá upravená fotka navíc u balíčku Newborn a Milk-bath / Smash cake

Tisk

Ceny tisku fotografií:
10x15 - 7 Kč/ks
13x18 - 15 Kč/ks
A4 (210mm x 297mm) - 40 Kč/ks
A3+ (329mm x 483mm) - 100 Kč/ks
Tiskneme na tiskárně EPSON L1800 na fotopapíry EPSON, a to pouze fotografie nafocené u nás 😉 .

Ceník a obchodní podmínky (pro přečtení rozkliknout :-) ) jsou platné od  1. 9. 2018. Objednáním našich služeb s těmito podmínkami souhlasíte. 
Stálí klienti u nás mají věrnostní slevu, popř. dostávají více fotek v ceně 😉 . Tato sleva není vynutitelná.
Při focení počítáme s tím, že můžeme vybrané fotografie použít k propagačním účelům (web, FB aj.). Pokud si to výslovně nepřejete, prosíme, sdělte nám to.
Pokud máte zájem o jiný druh focení než uvádíme výše, kontaktujte nás. Určitě se domluvíme, popř. Vám doporučíme někoho z kolegů ;-).